Kadeřnický salon

Dobrý den, jmenuji se Radka Čalová a pracuji jako kadeřnice již 20 let. Jako malá, jsem stříhala všechny své panenky a kreativně vymýšlela, co které udělám s vlásky. Takže bylo jasno o tom, co mě baví a v čem bych se chtěla do budoucna zdokonalovat. Jen u panenek samozřejmě nezůstalo...

Po škole a praxi v oboru, jsem začala pracovat v jednom salónu, kde jsem načerpala více zkušeností, odvahu, sebejistotu a chuť se stále více zdokonalovat. Zjišťovala jsem, co vše jde s vlasy vytvářet - ať již v barvě či střihu. Zhruba 10 let jsem pracovala s kadeřnickou značkou Schwarzkopf a Goldwell. Pro firmu Schwarzkopf jsem pracovala i jako školící asistent. Mohli jste mne proto potkat na různých školících akcích po celé České republice. Byla to zajímavá pracovní zkušenost, při které jsem poznala spoustu nových lidí z oboru, cestovala jsem, ale také to obnášelo spoustu stresových situací a shon, které jsem se naučila dokonale zvládat.
 
V současné době spolupracuji s německou kadeřnickou značkou C:EHKO. Jsem s ní velmi spokojená - v barvení, odstínech, s péčí a regenerací o vlas. Současně pracuji jako školící trenér pro Českou republiku za firmu C:EHKO. Cestuji po České a Slovenské republice , kde absolvuji školící semináře, na kterých představuji a učím nové kadeřnické trendy, střihy a barvící techniky. Sama se jezdím školit do Berlína, odkud také značka pochází. Spolupracuji s mezinárodními kadeřnickými trenéry velkých jmen.
 
Každý správný kadeřník, by měl umět dokonale poradit své klientce. Naučit ji, jak postupovat, a jak který přípravek používat. Aby si i ona sama, dokázala poradit, se svým účesem a stylem. Moc dobře z vlastní zkušeností vím, že takto, to kolikrát bohužel není.....
Člověk v tomto oboru musí být kreativní, práce ho musí nesmírně bavit, měl by chtít poznávat nové věci, fígle a trendy. Neměl by se bát jakýchkoliv výzev. Měl by také umět poradit, vysvětlit proč právě takto s trendy, doporučením určitého hair stylu a image.
Práce s lidmi je neuvěřitelně vzrušující, někdy stojí i hodně sil, ale v závěru nastupuje spokojenost, úžas a úsměv na rtu, spokojeného klienta/klientky. Právě proto jsem si tuto práci zvolila a stále se jí věnuji. To je to, co mne na ní baví a dělá šťastnou. Ten pocit je nesmírně obohacující a potěší natolik, že vás to utvrdí v tom, že svůj obor děláte naprosto skvěle.... A to miluji!

© 2019 luxuryzlin.com Vytvořil MějWeb.cz