Nehtové studio

luxuryZlín

Dobrý den,

jmenuji se Andrea Mudříková a pracuji jako nehtová designérka bezmála 8 let. Má práce mě velmi baví a naplňuje. Miluji ten moment, kdy přetvářím Vaše nehty v něco dokonalého. To kdy nehet tvaruji a dávám ruce nový rozměr.

A jak jsem se ke své práci vlastně dostala? Jednoho dne jsem se rozhodla, že i já toužím po gelových nehtech. Už jsem měla dost stále otisknuté peřiny na nově natřeném laku, nekonečného čekání - až bude lak konečně suchý a když konečně uschnul, tak jsem samozřejmě někde narazila a buď si nehet zlomila, nebo pokazila manikúru. Jistě to každá z Vás zná. Je to děs! Objednala jsem se proto k nehtařce. Má první zkušenost byla tragédie. Nehty byly tlusté, hrbolaté a ty tvary! Navíc mi vydržely jen týden. No co Vám budu vykládat..

Vyzkoušela jsem tedy, v řadě po sobě, několik nehtařů a nehtařek, ale od nikoho se mi nehty moc nelíbily. Buď mi nedržely, nebo nebyly dle mých představ. Tak jsem si řekla DOST! Přeci není možné, aby nebyl nikdo, s kým budu spokojená, kdo mi bude vyhovovat. Od koho budou mít nehty hezký tvar, nebudou tlusté a budou držet. No a tak jsem se rozhodla, že se této profesi budu věnovat a naučím se to. Nejprve jsem se učila na kamarádkách, pak na kamarádkách kamarádek a nakonec již ke mně chodily cizí ženy. Práce mě neskutečně bavila a baví dodnes.

Svět nail-artu se neustále vyvíjí a posouvá kupředu. A já jsem za to ráda.


Andrea Mudříková

 

+420 734 850 162

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

IČO: 01470698

Pracovní doba: Po-Pá 8:00-20:00 (dle objednávek)

Možnost zakoupit dárkové poukazy (elektronicky, či na provozovně)

© 2019 luxuryzlin.com Vytvořil MějWeb.cz